Контактирајте не - Макеласер

Контактирајте не

Шенжен Makelaser Опрема копродукции, ООД

адреса

№ 9, 5thTianyang патот Донг Фанг авенија во Њујорк, Songgang Таун, Baoan округ, Шенжен Сити, Кина.

Е-пошта

renee@makelaser.com

reneesue@foxmail.com

телефон

+86 075527784382

+86 0755-61583232

Користење 24hours корисници: 8613684964756

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?